
200,30 ₴
РАМКА 2-а вертикальна SEDNA SDN5801160 алюміній
| Назва серії | Sedna |
|---|---|
| Діапазон | Sedna |
| Додаток для пристрою | Кріплення |
| Функція | Рамка |
| Кількість постів | 2 поста |
| Напрямок підключення | Вертикальний |
| Сумісність серії | Sedna Розетка |
| cover frame color | Алюміній |
| Матеріал видимих частин | Термопластик ABS-UV |
|---|---|
| Тип покриття | Глянцевий |
| Висота | 151 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Глибина видимої частини | 7 мм |
| Маса нетто | 0,027 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Вага | 27 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод встановлення | Накладна |