
2 952,56 ₴
ДАТЧИК РУХУ зовнішньої установки Hager IP55 EE831 антрацит
Частота: 50/60 Hz
Ток перемикання (омічне навантаження): макс. 16 A
Максимальна потужність люмінісцентної лампи: 290 W
Споживання енергії (режим очікування): 1,2 W
Продуктивність ламп розжарювання: 1500 W
Накладка: з елементами що закривають, щоб обмежити зону виявлення
Напруга живлення: 230 B +10% / -15%
Кут виявлення: 200 °
Зона виявлення, на висоті підлоги Ø: ≈ 16 m
Максимальна фронтальна ширина досяжності: 16 m
Максимальна бокова ширина досяжності: 6 m
Колір: Антрацит
Висота встановленого виробу: 2,5 m
Рекомендована висота монтажу: 2,5 m
Яскравість коррегується: ≈ 5…1000 lx
Діапазон вимірювання освітленості: 5 / 1000 Lux
Енергозберігаючі лампи: 10 x 20 W
- паралельно скомпенсовані: 290 W
Галогенові лампи 12В: 1500 VA
230В лампи розжарювання та галогенові лампи: 1500 W
Максимальна висота монтажу: 4 m
Тип монтажу: зовнішнього монтажу
Тип контактів: 1 Вт+ N
- з кабельним вводом
Відповідна чутливіст регулюється: ні
Час затримки, що регулюється: 5 s…15 mn
Умови використовання
Робоча температура: -20…55 °C
Температура зберігання / транспортування: -20…60 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 16 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP55 |
| Максимальна затримка контролю | 900 сек |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 5 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1.2 Вт |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 200 град. |