

3 917,72 ₴
БОКС зовнішній Білмакс IP31 БМ- 70С+П 570*700*250
Бокс монтажний навісний БМ-70C+П (570 х 700 х 250) IP31 призначений для складання електрощитового обладнання різного призначення: щитів обліку електроенергії, автоматики та управління, вступно-розподільчих щитів невеликої потужності і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Сірий |