
3 552,12 ₴
Архітектура
| Тип монтажу: | Зовнішній монтаж |
Функції
| Паралельно перемикання нейтралі: | ні |
Конфігурація
| Модуль: | Розподільний щиток |
Основні електричні характеристики
| Номінальна напруга: | 400 B |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 63 A |
Кришка, двері
| Ступінь захисту IP: | 30 |
| Можливість блокування: | ні |
Матеріали
| Вага міді в виробі: | 0,07 kg |
| Колір: | Білий RAL9010 |
| Колір: | білий |
| Колір RAL: | RAL 9010 - Білий |
| Матеріал: | Пластик |
| Прозорий: | ні |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 96,5 mm |
| Внутрішня глибина: | 92,5 mm |
| Висота встановленого виробу: | 640 mm |
| Довжина: | 640 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 305 mm |
| Ширина в модулях: | 12 |
| Товщина матеріалу бічної поверхні: | 2,5 mm |
| Ширина: | 305 mm |
Монтаж
| Підходить для вживання поза будинком: | ні |
Обладнання
| Кількість одиниць: | 12 |
| Кількість рядів щита: | 4 |
| Кількість секцій щита: | 1 |
| Кількість рядів: | 4 |
| Можливість приєднання додаткового обладнання: | так |
Стандарти
| GWT - тест дротом розжарування: | 750 °C |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Клас захисту IK від механічних ударів: | IK07 |
| Захисне виконання ІР: | IP30 |
| Клас захисту: | Клас захисту IІ |
| Без галогену: | так |
Умови використовання
| Робоча температура: | -40…40 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | У приміщенні |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 48 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 96.5 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Пластик |
| Місце під лічильник | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Монтажний комплект | Ні |
| Наявність слабкострумового відсіку | Ні |
| Колір | Білий |