
734,91 ₴
Корпуси ЩМПп IP65 з монтажною панеллю виконані з ударостійкого ABS пластику і призначені для забезпечення надійного захисту обладнання в системах розподілу електроенергії та автоматизації технологічних процесів, а також для розміщення і захисту різних електротехнічних, електронних компонентів від впливу навколишнього середовища.
Висота, мм 300
Ширина, мм 200
Глибина, мм 130
Ступінь захисту - IP IP65
Кліматичне виконання УХЛ1
Номінальний струм, А 100
Номер кольору RAL 7035
Матеріал корпусу Пластик
Вага, кг 1,2
З монтажною платою Так
Форма кришки Закритого типу (закривається)
Тип дверцят - люка Одинарний/одиночний
Вид установки Навісний
Товщина дверей або кришки шафи, мм 3
Тип монтажу Поверхневий монтаж
Тип кришки Закритого типу (закривається)
Введення кабелю Знизу
Товщина стінки шафи, мм 2,2
Температура експлуатації, °C -45...80
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип щита | Розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 200 мм |