

1 335,05 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Ящик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 300 мм |