

1 480 ₴
Основні властивості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НІК-Електроніка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 207 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість тарифів | 4 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Максимальний струм | 60 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Тип індикатора | РКІ |
| Тип підключення | Пряме |
| Ширина | 65 мм |