
270,82 ₴
| Назва пристрою | Модульний автоматичний вимикач Easy9 |
|---|---|
| Полюсів | 1P |
| Кількість захищених полюсів | 1 |
| [In] номінальний струм | 63 А |
| Тип мережі | AC |
| Тип розчеплювача | Тепломагнітний |
| Код кривої | C |
| Здатність відключення | 4500 А Icn на 230 В AC 50/60 Гц у відповідності до IEC 60898-1 4500 А Icn на 400 В AC 50/60 Гц у відповідності до IEC 60898-1 |
| Відповідність вимогам по ізоляції | Так в соответствии с IEC 60898-1 |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
|---|---|
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В AC 50/60 Гц |
| Межа магнітного відключення | 5...10 x In |
| [Ics] номінальна Здатність відключення | 4,5 кА 100 % x Icn на 230 В AC 50/60 Гц в соответствии с IEC 60898-1 |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В AC 50/60 Гц в соответствии с IEC 60898-1 |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ в соответствии с IEC 60898-1 |
| Індикатор положення контакту | Так |
| Тип управління | Тумблер |
| Індикатор наявності напруги | Без |
| Спосіб кріплення | Затискання |
| Монтажна опора | DIN рейка |
| Крок 9 мм | 2 |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 66,5 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Механічна міцність | 10000 циклы |
| Електрична зносостійкість | 4000 циклы |
| З'єднання-клеми | Термінал тунельного типу (Верх чи низ) 1…25 мм² Гнучкий Термінал тунельного типу (Верх чи низ) 1…35 мм² Жорсткий |
| Момент затягування | 3,5 Н.м Верх чи низ |
| Захист від витоку струму | Без |
| Стандарти | IEC 60898-1 |
|---|---|
| Сертифікація виробу | GOST-R |
| Ступінь захисту IP | IP20 в соответствии с IEC 60529 |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Тропікостійкість | 2 |
| Відносна вологість | 95 % на -25…60 °C |
| Робоча температура повітря | -25…60 °C |
| Температура навколишнього повітря при зберіганні | -40…85 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.123 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 35 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 50 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 66.5 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 18 мм |