
287,04 ₴
Номінальний струм: 40 А
Характеристика спрацювання: "C"
Номінальна відключаюча здатність струму короткого замикання: 6 кА
Номінальна робоча напруга змінного струму: 230 V
Номінальна напруга ізоляції: 440 V
Частота: 50/60 Hz
Тип з'єднання: гвинтовий
Момент затяжки: 2 Нм
Електрична міцність кількості циклів: 10000
Кількість механічних процесів: 20000
Експлуатаційна температура: -25 ... 60 °C
Тип напруги: AC
Номінальна імпульсна напруга Uimp (kV): 4
Перетин кабелю, що підводять: 1-25 mm²
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.12 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 35 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 6000 |