

81,47 ₴
Модульний автоматичний вимикач e.mcb.stand.45.1.C16, 1р, 16А, C, 4,5 кА призначений для захисту низьковольтних електричних мереж та обладнання від струмів перевантаження та короткого замикання, а також нечастих оперативних комутацій електричних мереж.
Артикул s002008
Номінальна робоча напруга Ue, АС 230/400
Номінальний струм In, А 16
Ном. гранична здатність, що відключає Icu, кА 4,5
Кількість полюсів 1
Часоточна характеристика C
Корпус Корпус вимикача і всі неметалеві деталі всередині вимикача виконані з ABS-пластика, що не підтримує горіння.
Зусилля затягування контактних затискачів, Нм 3
Макс. переріз провідників, що приєднуються, мм² 1…25
Діапазон робочих температур, °С -25…+40
Гарантія, міс 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Термін служби | 7 років |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 17.8 мм |