

9 ₴
Назва: Mini fuse 5x20 F 100mA/250V
Категорія: Міні-запобіжник
Номінальний струм (A): 0,1
Тип: CH
Стандарт: IEC 60127-1, IEC 60127-2
Типорозмір: CH5
Характеристика: F
Номінальна напруга AC (В): 250
Відключаюча здатність AC (кA): 0,035
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна робоча напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 0.1 А |
| Номінальний струм плавкої вставки | 0.1 А |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Покажчик спрацьовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 5.2 мм |
| Довжина | 20 мм |