




635,75 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | АСКО |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
| Тип рукоятки | Знімна |
| Розташування приводу | Праворуч |
| Вага | 0.908 кг |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 11 мм |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 15 мм |