
96,71 ₴
Вимикачі кнопкові з механічним блокуванням серії ВКИ призначені для нечастих комутацій одно- та трифазних навантажень індуктивного та активного характеру (електродвигунів, освітлювальних та нагрівальних приладів).
Область застосування - управління електрифікованими будівельними машинами та механізмами (бетонозмішувачі малих обсягів, електроінструмент, ланцюги тимчасового та вуличного освітлення, у тому числі люмінесцентного, мобільні тепловентилятори, насоси, компресори тощо).
За своїми конструктивними та технічними характеристиками вимикачі кнопкові серії ВКИ відповідають вимогам міжнародних стандартів МЕК 60947-4-1-2000.
Компактна версія викл-роз'єднувача Так
Придатний як головний вимикач Так
Придатний як сервісний вимикач Так
Придатний в кач запобіжного викл Ні
Придатний у кач устр аварійної зупинки Ні
Номін тривалий струм Iu 6 А
Макс допустиме раб напруга Ue AC 400 В
Умовний номін струм короткого замикання Iq 1 кА
Кількість полюсів 3
Моторний привід - додатково Ні
Моторний привід вбудований Ні
Напруга доповнить розчіплювача Ні
Конструкція приладу Пристрій у комплекті з корпусом
Підходить для проміжного монтажу Ні
Тип елемента управління Клавішний (гойдалка)
Взаємоблокуючий-а Так
Тип підключення силовий електричний ланцюга Гвинтове з'єднання
Ступінь захисту - IP передня сторона IP40
Кількість перемикачів 2
Робочий механізм за кришкою або дверцятами Ні
Прозорі дверцята або кришка Ні
Висота корпусу 82 мм.
Глибина корпусу 48 мм
Ширина корпусу 44 мм
Номін напруга ізоляції Ui 400 В
Номін імпульсна напруга, що витримується 2,5 кВ
Номін раб напруга Ue 230/400 В
Хутро зносостійкість 20000 циклів
Електр зносостійкість 10000 циклів
Вага 0,13 кг
Максимальна частота комутацій 30 циклів на годину
Клас захисту I
Температура експлуатації -25...+40 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 2 шт. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Напруга | 400 В |
| Фіксація положення | Так |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 44 мм |