

84 ₴
Адаптер для накладного монтажу Terneo білий
Габаритні розміри (Ш х В х Г), мм : 85 x 81 x 28,5
За допомогою адаптера terneo ви отримаєте простий, доступний та естетичний накладний монтаж терморегулятора без додаткових клопотів! Дизайн та клямки адаптера розроблені спеціально для накладного монтажу терморегулятора terneo в оригінальній рамці terneo.
Колірні рішення – білий та слонова кістка дозволять вибрати адаптер під колір вашого регулятора.
Адаптер terneo незамінний, якщо:
не хочете штробити стіну та виконувати досить складні роботи з прокладання каналу для електропроводки в стіні;
ремонт у приміщенні вже зроблено та псувати шпалери або іншим способом порушувати виконану обробку не хочеться;
необхідна установка поверх кахельної кладки, використовуючи спеціальний свердло для того, щоб зробити акуратні отвори під шурупи кріплення;
у приватних будинках та котеджах, де багато типів стін та утеплювачів не дозволяють «утопити» в них електропроводку через пожежну небезпеку.
Зручний монтаж
Достатньо прикрутити адаптер до стіни за допомогою дюбелів та шурупів. Отвори, що вирізуються, в корпусі адаптера дозволяють зробити підведення проводки з будь-якого боку, при цьому проводи, що підводяться до терморегулятора, будуть «заховані» всередині адаптера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 28.5 мм |