
153,38 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 100 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 275 см |
| Ширина | 157 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисна решітка | Немає |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 100 °С |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Напруження | 230 В |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Овальна |
| Цоколь | E27 |