
574,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 70 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |