
544,73 ₴
ПРОЖЕКТОР LED+датчик Lezard IP65 20000h 10W/6500 PAL6510S чорний 800lm
Колір чорний
Герметичність, IP: 65
Тип обладнання: Прожектори
Тип джерела світла: LED-модуль
Потужність, Вт: 10
Колірна температура, K: 6500
Світловий потік, Лм: 800
Датчик руху: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 800 лм |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |