
680,56 ₴
Колір чорний
Герметичність, IP: 65
Тип обладнання: Прожектори
Тип джерела світла: LED-модуль
Потужність, Вт: 20
Колірна температура, K: 6500
Світловий потік, Лм: 1600
Датчик руху: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |