
168,45 ₴
ПРА електромагнітне Vossloh-Schwabe G13 L58.625/164828.88
| ПРА | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Контакти | безгвинтові |
| Перетин проводів | 0,5...1,5 мм2 |
| Габаритний розмір |
190 мм * 180 мм * 92 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Клас захисту | I |
| Лампа | |
| Потужність | 58/65 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Струм | 670 mA |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vossloh-Schwabe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга живлення змінного струму | 230 В |
| Плавний пуск | Ні |
| Тип ПРА | Електромагнітний пускорегулювальний апарат |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цоколь | G13 |