



299 ₴
Світильник є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 50% електроенергії, у порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Має можливість транзитного підключення світильників у лінію до 10шт. Використовується для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, складських та виробничих приміщень, АЗС та інше.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Напруга | 230 В |
| Потужність, Вт | 16 |
| Тип світильника | Лінійний |
| Світловий потік | 1120 лм |
| Колірна температура | 4000К |
| Загальні характеристики | |
| Кольоропередача | Ra≥80 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Тип джерела світла | LED |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір свічення | Нейтральний |
| Розмір | 570*45*50 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Потужність | 16 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Світловий потік | 1120 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 4.5 см |