


149 ₴
| Тип світильника | Лінійний |
| Потужність, W | 5 |
| Напруга, В | 230 |
| Тип світлодіодів | 2835smd |
| Кількість світлодіодів | 25led |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
| Матеріал корпусу | Ластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Світловий потік | 400lm |
| Драйвер | Вбудований |
| Колірна температура | Нейтральна |
| Аналог люмінесцентної лампи | 8w |
| Ступінь захисту | Ip20 |
| Розмір | 305x22.6x32.1 мм |
| Кількість в упаковці | 25 |
| Комплектація | Без мережевого шнура |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 400 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32.1 см |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 22.6 см |