
131,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Потужність | 5 Вт |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |