
160,57 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 572 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000 К |