
216,78 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Erste |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Потужність | 18 Вт |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |