
961,84 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Erste |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 1200 см |
| Ширина | 200 см |