
802,98 ₴
ПАНЕЛЬ LED універсальна 595*595*9 2700Lm+драйвер Lezard 36W/6400K 464-LPS-60036
Виробник: Lezard
Країна: Туреччина
Країна виробництва: Китай
Висота, мм: 14мм
Довжина, мм: 595мм
Ширина, мм: 595мм
За місцем кріплення: Стельові
Спосіб монтажу: Вбудовані
Матеріал корпусу: Алюміній
Матеріал розсіювача: Пластик
Тип світлодіода: SMD
Форм-фактор: Панель
Форма: Квадрат
Напруга: 230В
Потужність, Вт: 36Вт
Джерело світла: Світлодіод (LED)
Світловий потік, Лм: 2700Лм
Колірна температура, К: 6400К
Колір світіння: Холодний
Ступінь пиловологозахисту: IP20
Колір білий
Комплектація: З джерелом світла
Кут розсіювання світильника: 180°
Гарантійний термін: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 595 мм |