
158 ₴
Світлодіодний світильник Feron є аналогом світильників типу downlight. Використання світлодіодного світильника дозволяє зекономити 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками у яких використовуються лампи розжарювання та більше 50%, у порівнянні з тими, в яких використвуються енергозберігаючі лампи. Мають значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння та бліків. Це свторює комфортні умови як для роботи, так і відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні та монтажі. Світлодіодні світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торговельних, громадських та ін. приміщень.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Тип світильника | Вбудований |
| Кількість світлодіодів | 45LED |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Матовий пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Драйвер | В комплекті |
| Бренд | Feron |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність, W | 9 |
| Світловий потік | 540Lm |
| Колірна температура | Нейтральна |
| Розмір | 145x13 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вбудований розмір | 125 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спрямоване світло | Ні |
| Світловий потік | 540 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |