
185 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 720 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 171 мм |