
104,45 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Світловий потік | 470 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4200К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 120 мм |
| Діаметр врізного отвору | 107 мм |