

139,26 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Світловий потік | 710 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4200К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 145 мм |
| Діаметр врізного отвору | 132 мм |