

187,20 ₴
Виробник Lezard
Країна Туреччина
Країна виробництва Китай
Висота, мм 16мм
Діаметр, мм 168мм
За місцем кріплення стельові
Спосіб монтажу Вбудовані
Матеріал корпусу Алюміній
Матеріал розсіювача Пластик
Тип світлодіоду SMD
Форм-фактор Точковий
Форма Коло
Напруга 230В
Потужність, Вт 24Вт
Джерело світла Світлодіод (LED)
Світловий потік, Лм 2280Лм
Колірна температура, К 4200К
Колір світіння Нейтральний
Ступінь пиловологозахисту IP20
Колір білий
Комплектація З джерелом світла
Кут розсіювання світильника 180°
Гарантійний термін 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Світловий потік | 2280 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4200К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Діаметр | 168 мм |