
126,85 ₴
Круглий врізний точковий світильник CPS 9 Вт оснащений LED модулем і забезпечує нейтральне освітлення з колірною температурою 6500 К. Корпус світильника виконаний з металу, що гарантує його довговічність і надійність. Цей світильник ідеально підходить для створення комфортного та рівномірного підсвічування у різних приміщеннях.
Форма світильника Коло
Тип монтажу Врізний/вбудований
Smart-управління Ні
Пульт Д/У Ні
Тип лампи Вбудовані світлодіоди LED
Призначення Універсальні
Кількість джерел світла 38 шт
Тип світлодіода LED
Тип цоколя/патрона Вбудований світлодіод (LED)
Тип вимикача Без вимикача
Стандарт захисту IP20
Максимальна потужність лампи 9 Вт
Максимальна потужність світильника (сумарна) 9 Вт
Максимальна напруга 260 В
Номінальна напруга, 175 - 260
Світловий потік 680 Lm
Температура світла 6500 K
Матеріал плафонів/абажурів Скло
Колір плафонів та підвісок Білий
Матеріал арматури/підстави Алюміній
Колір арматури Білий
Країна виробник Китай
Вбудований розмір 30 мм
Діаметр, мм 118
ІС-драйвер, 50Гц
Струм споживання: 40мА
Термін служби: 15000 годин
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erste |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 680 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 118 мм |
| Діаметр врізного отвору | 95 мм |