
192 ₴
| Потужність, W | 6 |
| Напруга, В | 230 |
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Матовий акриловий полімер |
| Світловий потік | 480lm |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Білий (5000К) |
| Драйвер | В комплекті |
| Розмір | 120x32 мм |
| Ступінь захисту | Ip20 |
| Кількість в упаковці | 40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 6 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 480 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |