


250 ₴
Виробник IEK
Висота, мм 48 мм
Діаметр, мм 160мм
За місцем кріплення Настінно-стельові
Способ монтажа Накладні
Матеріал корпусу Пластик
Матеріал розсіювача Пластик
Тип светодиода SMD
Форма Круг
Напруга 220 В
Потужність, Вт 12 Вт
Джерело світла Светодиод (LED)
Світловий потік, Лм 1140Лм
Колірна температура, К 4000 К
Колір світіння Нейтральний
Температура довкілля max °С +50°С
Температура довкілля min °С -20°С
Ступінь пиловологозахисту IP54
Колір Білий
Гарантійний термін 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 12 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 см |
| Висота | 4.8 см |