
438,96 ₴
Світильник LED 1300Lm Erste CPS IP20 D300*40 UCL-20 20W/6500K ультраплаский
Тип лампи Світлодіодна (LED)
Джерело живлення Від мережі
Тип Стельові світильники
Колір світіння Нейтральний
Колірна температура 6500К
Колір основи Білий
Колір плафона Білий
Призначення Універсальне
Напруга, 165-265 В
Матеріал основи Метал
Матеріал плафону Пластик
Клас захисту IP IP20
Форма Кругла
Тип монтажу Накладний
Максимальна потужність світильника (Вт) 20
Термін служби (тільки LED) 15000 год
Змінне джерело світла немає
Поворотний плафон немає
Ширина (мм) 300
Висота (мм) 40
Глибина (мм) 300
Країна-виробник товару Китай
Гарантія 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Erste |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Потужність | 20 Вт |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |