
25 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | A55 |