
54 ₴
Лампи серії Standard - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і розумні ціни. Кожна лампа цієї серії має корпус з найсучаснішої теплостійкої пластмаси, що забезпечує оптимальне тепловідведення та довговічність.
Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає конструкції корпусу, що забезпечує стабільну роботу протягом тривалого часу. Крім того, вони оснащені IC-драйверами, які захищають від перепадів напруги, та відсутність пульсацій, що забезпечує комфортний режим роботи.
Лампи серії Standard поєднують в собі сучасні інноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. З ними ви можете бути впевнені у стабільному та ефективному освітленні. Кожна лампа має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин.
Ця серія ламп ідеально підходить для використання в точкових світильниках, забезпечуючи якісне та економне освітлення приміщень.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 15000 |
| Сумісність з димерами | Увага! Не використовувати димер |
| Термін служби та коефіцієнт збереження світлової віддачі | 25000 годин до спаду світлового потоку L70 B50 |
| Формфактор | P-тип |
| Цоколь | E14 |
| Час запуску | Миттєве повне світло |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Діммірування | ні |
| Коефіцієнт потужності | ≥0,5 |
| Матеріал корпусу | Алюміній+пластик |
| Напруга | ~230В |
| Потужність, Вт | 4 |
| Світловий потік, Лм | 320 |
| Свічення | Тепле |
| Серія | Standard |
| Колірна температура | 2700K |
| Кут випромінення | 200° |
| Загальні характеристики | |
| Кольоропередача | Ra≥80 |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір колби | Матовий |
| Розмір | Ø45х82 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 200 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | E14 |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 320 лм |