
79 ₴
Лампа з серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, ідеально поєднується з класичними люстрами та бра. Виготовлена за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що гарантує високі показники енергоефективності на рівні 100Lm/W.
Лампа представляє собою тонку, довгу підложку, на якій розташовані світлодіодні кристали дуже маленького розміру, вкриті шаром люмінофору. Завдяки цій технології та конструкції лампи, їх зовнішній вигляд та характеристики свічення максимально наближені до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Дозвольте собі насолоджуватися приглушеним теплим світлом та класичним дизайном з лампою Feron LB-159.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.| Бренд | Feron |
| Потужність, Вт | 6 |
| Колір колби | Прозорий з золотим напиленням |
| Діммірування | Ні |
| Формфактор | С-тип |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Свічення | Тепле |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Гарантія | 2 роки |
| Світловий потік, Лм | 600 |
| Напруга | ~230в |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Цоколь | E14 |
| Колірна температура | 2200к |
| Кут випромінення | 300° |
| Розмір | Ø35х118 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мінімальна колірна температура | 2200 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |