
68 ₴
Лампа із серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, що якнайкраще поєнуються з класичними люстрами та бра.
Лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона представляє собою тонку довгу підложку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, вкриті шаром люмінофору.
Завдяки такій технології та конструкції ламп, вони по зовнішньому вигляду та характеристикам свічення максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Коефіцієнт кольоропередачі Rа>80, тому колір освітлювальних предметів максимально наближений до природнього.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Кольоропередача | Ra≥80 |
| Серія | Filament |
| Термін служби та коефіцієнт збереження світлової віддачі | 30000 годин до спаду світлового потоку L70 B50 |
| Формфактор | С-тип |
| Цоколь | E14 |
| Час запуску | Миттєве повне світло |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Гарантія | 2 роки |
| Діммірування | ні |
| Коефіцієнт потужності | ≥0,5 |
| Колір колби | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | ~230В |
| Потужність, Вт | 4 |
| Світловий потік, Лм | 400 |
| Свічення | Тепле |
| Колірна температура | 2700K |
| Кут випромінення | 300° |
| Розмір | 35х98 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |