
77 ₴
Лампа із серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, що якнайкраще поєнуються з класичними люстрами та бра. Лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона представляє собою тонку довгу підложку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, вкриті шаром люмінофору. Завдяки такій технології та конструкції ламп, вони по зовнішньому вигляду та характеристикам свічення максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Основні характеристики
Бренд Feron
Формфактор С-тип
Цоколь E14
Вид лампи Світлодіодна
Гарантія 2 роки
Діммірування ні
Колір колби Прозорий
Матеріал корпусу Скло
Напруга ~230В
Потужність, Вт 4
Ресурс роботи 30000 годин
Світловий потік, Лм 400
Свічення Нейтральне
Колірна температура 4000K
Кут випромінення 300°
Розмір Ø35х98мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |