
56 ₴
Лампа із серії Standard. Це серія ламп для споживачів, що шукають гідну якість продукту та водночас помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з найсучаснішої теплостійкої пластмаси та зберігає всі необхідні параметри для тепловідводу. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечуть комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні іноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 60W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Призначена для використання, як основне джерело світла.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Бренд | Feron |
| Формфактор | С-тип |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Свічення | Нейтральне |
| Матеріал корпусу | Алюміній+пластик |
| Гарантія | 1 рік |
| Світловий потік, Лм | 520 |
| Напруга | ~230в |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Потужність, Вт | 6 |
| Колір колби | Матовий |
| Діммірування | Ні |
| Цоколь | Е14 |
| Колірна температура | 4000k |
| Кут випромінення | 220° |
| Розмір | Ø37х126 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 220 град. |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 520 лм |