
90 ₴
Лампа з серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорою колбою, яка ідеально поєднується з класичними люстрами та бра. Виготовлена за застосуванням передової технології світлодіодних ниток (LED Filament), що гарантує високі показники енергоефективності на рівні 100Lm/W.
Лампа представляє собою тонку та довгу підкладку, на якій розміщені мініатюрні світлодіодні кристали, покриті шаром люмінофору. Завдяки цій технології та конструкції лампи максимально наближаються до ламп розжарювання як за зовнішнім виглядом, так і за характеристиками світіння. Ці лампи розжарювання створюють неповторне світлове враження, яке ідеально підходить для класичних люстр із кристалами.
Обирайте світлодіодну лампу Feron LB-158 6Вт E14 2200K в золотому кольорі для створення атмосфери теплого та затишного освітлення у вашому приміщенні.
| Кольоропередача | Ra≥80 |
| Серія | Filament |
| Термін служби та коефіцієнт збереження світлової віддачі | 30000 годин до спаду світлового потоку L70 B50 |
| Формфактор | С-тип |
| Цоколь | E14 |
| Час запуску | Миттєве повне світло |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Гарантія | 2 роки |
| Діммірування | ні |
| Коефіцієнт потужності | ≥0,5 |
| Колір колби | Прозорий з золотим напиленням |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | ~230В |
| Потужність, Вт | 6 |
| Світловий потік, Лм | 600 |
| Свічення | Тепле |
| Колірна температура | 2200К |
| Кут випромінення | 300° |
| Розмір | Ø35х98 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мінімальна колірна температура | 2200 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |