
54 ₴
Лампа серії Econom Light - лампа сегменту економ, що відрізняється помірною ціною. Корпус виготовлений з теплорозсіюючої пластмаси, що має всі необхідні властивості для ефективного тепловідводу. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 40W. Ресурс роботи складає 25 000 годин. В лампі використовуються якісні світлодіоди та електронні комплектуючі, що забезпечують надійність та довговічність ламп. Може використовуватися як для основної, так і декоративної підсвітки.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Бренд | Feron |
| Діммірування | Ні |
| Формфактор | С-тип |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Свічення | Нейтральне |
| Матеріал корпусу | Алюміній+пластик |
| Гарантія | 1 рік |
| Світловий потік, Лм | 340 |
| Напруга | ~230в |
| Ресурс роботи | 25000 годин |
| Потужність, Вт | 4 |
| Колір колби | Матовий |
| Цоколь | Е27 |
| Колірна температура | 4000k |
| Кут випромінення | 180° |
| Розмір | Ø37х100 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 180 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 340 лм |