
77 ₴
Лампа із серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, що якнайкраще поєнуються з класичними люстрами та бра. Лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона представляє собою тонку довгу підложку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, вкриті шаром люмінофору. Завдяки такій технології та конструкції ламп, вони по зовнішньому вигляду та характеристикам свічення максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Бренд | Feron |
| Свічення | Тепле |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | ~230в |
| Гарантія | 2 роки |
| Формфактор | С-тип |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Світловий потік, Лм | 400 |
| Колір колби | Прозорий |
| Потужність, Вт | 4 |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Діммірування | Ні |
| Цоколь | Е27 |
| Колірна температура | 2700k |
| Кут випромінення | 300° |
| Розмір | Ø35х98мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |