
125 ₴
Світлодіодна лампа типу Т8 - аналог люмінесцентних ламп типу Т8 36W. Використання такої LED лампи дозволяє модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового так і адміністративно-промислового призначення) та зекономити до 50% електроенергії у порівнянні з люмінесцентними лампами. Має довготривалий ресурс роботи в 25 000 годин. Це екологічна та надійна лампа, що миттєво включається та працює без мерехтіння та шуму.
Важливо! Перед монтажем лампи, зі світильника має бути видалений стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вмонтовані всі необхідні для роботи елементи.
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Тип лампи | T8 |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 18w |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип цоколя | G13 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Світловий потік | 1500lm |
| Світлова температура | 4000k |
| Розмір | 26x1200 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 1200 мм |