
65 ₴
Серія ламп SAFFIT - лампа нового покоління з підвищенною енергоефективністю (класс А+). В конструкції використовуються світлодіоди останнього покоління з підвищеною світловіддачею та якісні електронні комплектуючі, що забезпечують надійність та довоговічність ламп. Корпус виготовлений з поєднання спрощеної алюмінієвої форми та теплорозсіювальної пластмаси. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 70W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Бренд | Feron |
| Потужність, Вт | 7 |
| Колір колби | Матовий |
| Свічення | Нейтральне |
| Гарантія | 2 роки |
| Світловий потік, Лм | 620 |
| Формфактор | MR-тип |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Діммірування | Ні |
| Матеріал корпусу | Алюміній+пластик |
| Напруга | ~230в |
| Цоколь | G5.3 |
| Колірна температура | 4000k |
| Кут випромінення | 120° |
| Розмір | Ø50х46 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | G5.3 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 620 лм |