

6 864,71 ₴
Автоматичні вимикачі призначені для захисту електричних кіл від тривалих перевантажень та струмів короткого замикання, а також для оперативного вмикання та відключення ділянок електричних ланцюгів змінного струму частотою 50 Гц напругою до 660 В.
| Артикул | i0010032 |
| Кількість полюсів | 3 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Вага, кг | 5.7 |
| Ізоляційна напруга (Uі), В | 800 |
| Категорія застосування | А |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 600 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | Копус вимикача - IP30, зі сторони контактних затискачів - IP00 |
| Ном. гранична вимикальна здатність Icu, кА | 70 |
| Номінальний струм In, А | 315 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 4000/1000 |
| Ном. робоча вимикальна здатність Ics, кА(АС 400 В) | 70 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+40 |
| Характеристики | Термомагнітний блок захисту |
| Робоче положення | Вертикальне та горизонтальне з відхиленням не більше 5° |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.7 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 1000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Механічна зносостійкість | 4000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 3150 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 600 В |
| Номінальний струм | 315 А |
| Частота струму | 50 Гц |