



1 584,77 ₴
Силовий автоматичний вимикач e.industrial.ukm.250Sm.160, 3р, 160А призначений для захисту електричних ланцюгів від довгострокових перевантажень та струмів коротких замикань, а також для оперативного включення та відключення ділянок електричних мереж з частотою 50 Гц та напругою до 660 В. Як і інші корпусні пристрої, він встановлюється на монтажну панель у щит за допомогою болтів. Напруга живлення змінного струму може подаватися як з боку верхніх, так і з боку нижніх контактів.
| Артикул | i0650014 |
| Кількість полюсів | 3 |
| Ізоляційна напруга (Uі), В | 690 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+40 |
| Ступінь захисту, IP | Корпус вимикача - IP30, зі сторони контактних затискачів - IP00 |
| Вага, кг | 1,72 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 660 |
| Тип струму | АС |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Уставка спрацьовування по к.з., Im, А | 10 In |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 70 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-1, ДСТУ EN 60947-2 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Ном. гранична вимикальна здатність Icu, кА | 65 |
| Номінальний струм In, А | 160 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 8500/1800 |
| Ном. робоча вимикальна здатність Ics, кА(АС 400 В) | 49 |
| Монтаж | на монтажну панель |
| Висота над рівнем моря, м, не більше | 2000 |
| Робоче положення | Вертикальне та горизонтальне з відхиленням не більше 5° |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний перетин дроту | 70 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Комутаційна зносостійкість | 1800 циклів |
| Механічна зносостійкість | 8500 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип монтажу | Навісний |
| Вага | 1.72 кг |
| Термін служби | 7 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 160 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 660 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 49000 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 107 мм |