

248 ₴
Вимикач ножний E.Next e.fs.02 металевий p0810152
| Артикул | p0810152 |
| Номінальний струм In, А | 5 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 500000/100000 |
| Контакт | перекидний |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+80 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Корпус | метал |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір кнопки | Світло-сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 5 А |
| Довжина: | 138 мм |
| Кількість клавіш | 1 |
| Тип вимикача | Кнопковий |
| Захист від короткого замикання | Немає |
| Голосове керування | Немає |
| Захист від перевантаження | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |