

597,43 ₴
Пакетний перемикач в корпусі e.industrial.sb.1-0.4.20, 4р, 20А (0-1) призначені для неавтоматичного включення, відключення та перемикання ділянок електричних ланцюгів змінного струму до 440 В та постійного струму до 32В. Рід приводу: центральна ручка з можливістю опломбування. Положення перемикача: 0-1.
| Артикул | i0360008 |
| Кількість полюсів | 3p+N |
| Імпульсна витримувальна напруга Uimp, кВ | 6 |
| Категорія застосування | AC-22A, AC-23A |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+40 |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Висота над рівнем моря, м | 2000 |
| Вага, кг (не більше) | 0.45 |
| Напруга ізоляції Ui, В | 500 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 440, DC 32 |
| Тип струму | АС |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь забруднення середовища | 3 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 2,5 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-1, ДСТУ EN IEC 60947-3, ДСТУ EN 60947-5-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Положення перемикача | 0-1 |
| Номінальний струм In, А | 20 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 10000/3000 |
| Монтаж | На DIN-рейку 35 мм, на монтажну панель |
| Робоче положення | Довільне |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальний струм | 20 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 32 В |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 3000 циклів |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |